| От | 1998 |
| До | 2003 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4712 мм |
| Широчина | 1755 мм |
| Височина | 1420 мм |
| Междуосие | 2470 мм |
| Предна Следа | 1502 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Пътен Просвет | 160 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1690 л |
| Минимален Обем На Багажника | 512 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2946 см3 |
| Мощност | 190 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 267 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.0 мм |
| Ход На Буталото | 82.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А92) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Задно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 227 | 222 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.4 | 10 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 16.1 | 17.3 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.2 | 8.5 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1490 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2000 кг |
| Размер На Гуми | 205/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.