| От | 1995 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4660 мм |
| Широчина | 1755 мм |
| Височина | 1416 мм |
| Междуосие | 2740 мм |
| Предна Следа | 1488 мм |
| Задна Следа | 1442 мм |
| Пътен Просвет | 160 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1144 л |
| Минимален Обем На Багажника | 512 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 121 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 176 н.м./2750 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.0 мм |
| Ход На Буталото | 86.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Задно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.8 cек. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | 9.4 л/100км |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1352 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1960 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.