| От | 1964 |
| До | 1965 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4820 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 3125 мм |
| Предна Следа | 1500 мм |
| Задна Следа | 1300 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1911 см3 |
| Мощност | 70 к.с./4500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 131 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Степен На Сгъстяване | 7.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Хидравлични елементи |
| Задно Окачване | Хидравлични елементи |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1265 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1720 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.