| От | 2004 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3850 мм |
| Широчина | 1667 мм |
| Височина | 1600 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1436 мм |
| Задна Следа | 1435 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 305 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1587 см3 |
| Мощност | 109 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 147 н.м./4000 обор. |
| Вид Гориво | Бензин |
| Максимална Скорост | 192 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.9 сек |
| Обем На Резервоара | 45 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.