| От | 2016 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3809 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1653 мм |
| Междуосие | 2430 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 200 |
| Мощност | 68 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 140 н.м. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Подкова с носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 110 км/ч |
| Капацитет на батерията | 30 kWh |
| Маса (без товар) | 1405 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1745 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.