| От | 2014 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3948 мм |
| Широчина | 1715 мм |
| Височина | 1458 мм |
| Междуосие | 2464 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 285 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 165 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1215 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1605 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.