| От | 2012 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3948 мм |
| Широчина | 1715 мм |
| Височина | 1458 мм |
| Междуосие | 2464 мм |
| Предна Следа | 1465 мм |
| Задна Следа | 1467 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Мощност | 82 к.с. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Смесен Разход На Гориво | 4.5 Литра/100 км |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.