| От | 2003 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4760 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Междуосие | 2750 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1510 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 563 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2946 см3 |
| Мощност | 235 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 82.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 245 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.5 сек |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1619 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2179 кг. |
| Размер На Гуми | 225/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.