| От | 2004 |
| До | - |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4273 мм |
| Широчина | 1769 мм |
| Височина | 1458 мм |
| Междуосие | 2608 мм |
| Предна Следа | 1497 мм |
| Задна Следа | 1502 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 342 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 180 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 202 н.м./4750 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85.0 мм |
| Ход На Буталото | 88.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 227 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.3 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 11.7 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.5 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.4 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1337 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1768 кг |
| Размер На Гуми | 205/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.