| От | 2004 |
| До | - |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4274 мм |
| Широчина | 1769 мм |
| Височина | 1458 мм |
| Междуосие | 2608 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1510 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 1083 л |
| Минимален Обем На Багажника | 314 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1361 см3 |
| Мощност | 88 к.с./5250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 133 н.м./3250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75.0 мм |
| Ход На Буталото | 77.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 212 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.2 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 9.8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.9 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1256 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1701 кг |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.