| От | 2003 |
| До | - |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3934 мм |
| Широчина | 1700 мм |
| Височина | 1559 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1435 мм |
| Задна Следа | 1433 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 267 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1398 см3 |
| Мощност | 70 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 150 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73.7 мм |
| Ход На Буталото | 82.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Окачване с щанга, съединяваща носачите |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 158 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | 5.5 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 47 л |
| Маса (без товар) | 1175 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1536 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.