| От | 2002 |
| До | - |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3850 мм |
| Широчина | 1670 мм |
| Височина | 1520 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1440 мм |
| Задна Следа | 1440 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1310 л |
| Минимален Обем На Багажника | 305 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1124 см3 |
| Мощност | 61 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 94 н.м./3400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 70.0 мм |
| Ход На Буталото | 69.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Окачване с щанга, съединяваща носачите |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 157 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 17.3 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 7.8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 45 л |
| Маса (без товар) | 950 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1465 кг |
| Размер На Гуми | 165/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.