| От | 2014 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4262 мм |
| Широчина | 1748 мм |
| Височина | 1557 мм |
| Междуосие | 2655 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 357 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 167 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 245 н.м./1400-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 209 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 6.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 |
| Маса (без товар) | 1270 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.