| От | 2014 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3466 мм |
| Широчина | 1615 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2340 мм |
| Предна Следа | 1425 мм |
| Задна Следа | 1420 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 780 л |
| Минимален Обем На Багажника | 196 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 69 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 96 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 71 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо торсионно окачване |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.9 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 35 л |
| Маса (без товар) | 860 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1240 кг |
| Размер На Гуми | 165/65/R14, 165/60/R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.