| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3466 мм |
| Широчина | 1615 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2340 мм |
| Предна Следа | 1425 мм |
| Задна Следа | 1420 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 196 |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 72 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 93 н.м./4400 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 71 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 2.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.2 сек |
| Обем На Резервоара | 35 |
| Маса (без товар) | 860 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1240 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.