| От | 2017 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4380 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1862 мм |
| Междуосие | 2728 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1554 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 675 |
| Мощност | 67 к.с./4000-9200 обор. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Максимална Скорост | 110 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 19.5 сек |
| Капацитет на батерията | 22.5 kWh |
| Маса (без товар) | 1604 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2175 кг. |
| Размер На Гуми | 195/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.