| От | 2008 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4380 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1801 мм |
| Междуосие | 2728 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1554 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 642 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1560 см3 |
| Мощност | 75 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 185 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75 мм |
| Ход На Буталото | 88.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо торзионно окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 17.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1407 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2040 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.