| От | 2021 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4403 мм |
| Широчина | 1848 мм |
| Височина | 1844 мм |
| Междуосие | 2785 мм |
| Предна Следа | 1553 мм |
| Задна Следа | 1567 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 65 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.7 сек |
| Капацитет на батерията | 50 kWh |
| Максимално Допустима Маса | 2410 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.