| От | 2015 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4380 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Междуосие | 2728 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 100 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 95 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 152 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77 мм |
| Ход На Буталото | 85.8 мм |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Максимално Допустима Маса | 2000 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.