| От | 1963 |
| До | 1970 |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой Врати | 4/5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3830 мм |
| Широчина | 1480 мм |
| Височина | 1600 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 425 см3 |
| Мощност | 16 к.с. |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Задвижване | Предно |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.