| От | 1963 |
| До | 1970 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3830 мм |
| Широчина | 1480 мм |
| Височина | 1600 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 424 см3 |
| Мощност | 16 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 25 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 2 |
| Диаметър На Цилиндъра | 66 мм |
| Ход На Буталото | 62 мм |
| Степен На Сгъстяване | 7.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 2 л |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Барабани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 95 км/ч |
| Обем На Резервоара | 20 л |
| Маса (без товар) | 525 кг |
| Максимално Допустима Маса | 860 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.