| От | 2016 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5176 мм |
| Широчина | 2022 мм |
| Височина | 1777 мм |
| Междуосие | 3089 мм |
| Предна Следа | 1734 мм |
| Задна Следа | 1735 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 915 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3605 см3 |
| Мощност | 264 к.с. |
| Горивна Система | Хибрид |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.7 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 2.8 Литра/100 км |
| Капацитет на батерията | 16 kWh |
| Маса (без товар) | 2262 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2858 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.