| От | 2004 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5052 мм |
| Широчина | 2013 мм |
| Височина | 1688 мм |
| Междуосие | 2954 мм |
| Предна Следа | 1676 мм |
| Задна Следа | 1676 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 369 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3518 см3 |
| Мощност | 253 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 339 н.м./3900 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 81 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Амортизационна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 87 |
| Маса (без товар) | 2015 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.