| От | 2016 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7-8 |
| Дължина | 5176 мм |
| Широчина | 2022 мм |
| Височина | 1777 мм |
| Междуосие | 3089 мм |
| Предна Следа | 1735 мм |
| Задна Следа | 1736 мм |
| Пътен Просвет | 131 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 915 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3605 см3 |
| Мощност | 291 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 355 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1964 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2724 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.