| От | 2007 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5096 мм |
| Широчина | 1997 мм |
| Височина | 1803 мм |
| Междуосие | 3030 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1626 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 748 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2776 см3 |
| Мощност | 150 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.