| От | 2001 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5094 мм |
| Широчина | 1997 мм |
| Височина | 1749 мм |
| Междуосие | 3030 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1625 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 920 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3778 см3 |
| Мощност | 218 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 332 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 87 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11 сек |
| Градски Разход На Гориво | 18 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1950 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.