| От | 2004 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4999 мм |
| Широчина | 1881 мм |
| Височина | 1481 мм |
| Междуосие | 3048 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1603 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 603 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2736 см3 |
| Мощност | 193 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 258 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 78.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 209 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 1725 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.