| От | 2005 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5015 мм |
| Широчина | 1880 мм |
| Височина | 1462 мм |
| Междуосие | 3048 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1605 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 630 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6059 см3 |
| Мощност | 431 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 569 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103 мм |
| Ход На Буталото | 90.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 270 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 21.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 71 |
| Маса (без товар) | 1965 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2340 кг. |
| Размер На Гуми | 255/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.