| От | 2004 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5151 мм |
| Широчина | 1881 мм |
| Височина | 1483 мм |
| Междуосие | 3200 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1603 мм |
| Пътен Просвет | 143 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 442 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3518 см3 |
| Мощност | 253 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 340 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 81 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.91 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 1756 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.