| От | 2015 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5089 мм |
| Широчина | 1902 мм |
| Височина | 1478 мм |
| Междуосие | 3052 мм |
| Предна Следа | 1621 мм |
| Задна Следа | 1639 мм |
| Пътен Просвет | 122 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6417 см3 |
| Мощност | 476 к.с./6150 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 637 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.9 мм |
| Ход На Буталото | 94.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 20.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Размер На Гуми | 245/45Z R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.