| От | 2005 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4999 мм |
| Широчина | 1882 мм |
| Височина | 1483 мм |
| Междуосие | 3048 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1603 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 442 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5654 см3 |
| Мощност | 340 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 525 н.м./5800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.5 мм |
| Ход На Буталото | 90.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 13.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1935 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.