| От | 2014 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4498 мм |
| Широчина | 1788 мм |
| Височина | 1430 мм |
| Междуосие | 2685 мм |
| Предна Следа | 1556 мм |
| Задна Следа | 1578 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 300 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1398 см3 |
| Мощност | 84 к.с./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73.4 мм |
| Ход На Буталото | 82.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.5 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | Multi-mode electric |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 6.3 Литра/100 км |
| Капацитет на батерията | 17.1 kWh |
| Маса (без товар) | 1717 кг. |
| Размер На Гуми | 215/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.