| От | 2022 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4537 мм |
| Широчина | 1823 мм |
| Височина | 1560 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1561 мм |
| Задна Следа | 1578 мм |
| Пътен Просвет | 186 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 725 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Мощност | 139 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 219 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.