| От | 2006 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4890 мм |
| Широчина | 1897 мм |
| Височина | 1842 мм |
| Междуосие | 2870 мм |
| Предна Следа | 1603 мм |
| Задна Следа | 1577 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1238 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4157 см3 |
| Мощност | 273 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 373 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 102 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Торзионна |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 192 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 17.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 84 |
| Маса (без товар) | 2095 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2608 кг. |
| Размер На Гуми | 255/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.