| От | 2016 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4887 мм |
| Широчина | 2132 мм |
| Височина | 1852 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2449 см3 |
| Мощност | 163 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC, FGT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Размер На Гуми | 245/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.