| От | 1998 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3780 мм |
| Широчина | 1694 мм |
| Височина | 1689 мм |
| Междуосие | 2200 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 290 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 129 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 182 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Извънградски Разход На Гориво | 8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 56 |
| Маса (без товар) | 1235 кг. |
| Размер На Гуми | 205/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.