| От | 1996 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4788 мм |
| Широчина | 1958 мм |
| Височина | 1839 мм |
| Междуосие | 2832 мм |
| Предна Следа | 1590 мм |
| Задна Следа | 1615 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5733 см3 |
| Мощност | 258 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 441 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 101.6 мм |
| Ход На Буталото | 88.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 114 |
| Маса (без товар) | 2220 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2965 кг. |
| Размер На Гуми | 235/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.