| От | 1991 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 9 |
| Дължина | 5575 мм |
| Широчина | 1956 мм |
| Височина | 1910 мм |
| Междуосие | 3340 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1600 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5733 см3 |
| Мощност | 210 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 407 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 101.6 мм |
| Ход На Буталото | 88.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 150 |
| Маса (без товар) | 2300 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3250 кг. |
| Размер На Гуми | 285/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.