| От | 1973 |
| До | 1991 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Дължина | 5565 мм |
| Широчина | 2022 мм |
| Височина | 1933 мм |
| Междуосие | 3289 мм |
| Мощност | 160 к.с. |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.