| От | 2012 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4260 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1664 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1503 мм |
| Задна Следа | 1509 мм |
| Пътен Просвет | 157 мм |
| Работен Обем | 1485 см3 |
| Мощност | 109 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 141 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, Dual VVT-i |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Обем На Резервоара | 53 |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.