| От | 1998 |
| До | 2001 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4430 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1365 мм |
| Междуосие | 2465 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 340 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1794 см3 |
| Мощност | 126 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 170 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79 мм |
| Ход На Буталото | 91.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1090 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.