| От | 1995 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4738 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1418 мм |
| Междуосие | 2730 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 520 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4093 см3 |
| Мощност | 168 к.с./4500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 285 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 98.4 мм |
| Ход На Буталото | 89.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 215 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.5 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 11 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1505 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.