| От | 1995 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4738 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1418 мм |
| Междуосие | 2730 мм |
| Предна Следа | 1462 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 520 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2198 см3 |
| Мощност | 116 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 197 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1350 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.