| От | 2011 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4514 мм |
| Широчина | 1700 мм |
| Междуосие | 2669 мм |
| Предна Следа | 1429 мм |
| Задна Следа | 1439 мм |
| Работен Обем | 1389 см3 |
| Мощност | 94 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 129 н.м./3200 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77.6 мм |
| Ход На Буталото | 73.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.4 |
| Масло Количество | 3.25 |
| Вид Гориво | Бензин / Етанол E85 |
| Задвижване | Предно |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 56 |
| Маса (без товар) | 1084 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1857 кг. |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.