| От | 1999 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5080 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1455 мм |
| Междуосие | 2805 мм |
| Предна Следа | 1575 мм |
| Задна Следа | 1555 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 525 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3350 см3 |
| Мощност | 182 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 279 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10 сек |
| Градски Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1500 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.