| От | 2012 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5-6 |
| Дължина | 5090 мм |
| Широчина | 1851 мм |
| Височина | 1491 мм |
| Междуосие | 2807 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1562 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 526 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3556 см3 |
| Мощност | 300 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 355 н.м./5300 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 85.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин / Етанол E85 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 13.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Размер На Гуми | 225/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.