| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4597 мм |
| Широчина | 1788 мм |
| Височина | 1477 мм |
| Междуосие | 2685 мм |
| Предна Следа | 1544 мм |
| Задна Следа | 1558 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 163 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 209 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1455 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1989 кг. |
| Размер На Гуми | 215/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.