| От | 2020 |
| Тип Купе | Купе-кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4630 мм |
| Широчина | 1934 мм |
| Височина | 1234 мм |
| Междуосие | 2722 мм |
| Предна Следа | 1648 мм |
| Задна Следа | 1586 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 357 |
| Разположение | В средата, надлъжно |
| Работен Обем | 6162 см3 |
| Мощност | 495 к.с./6450 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 637 н.м./5150 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.25 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 7.1 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Маса (без товар) | 1530 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 245/35 ZR19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.