| От | 2022 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4688 мм |
| Широчина | 2025 мм |
| Височина | 1235 мм |
| Междуосие | 2722 мм |
| Предна Следа | 1685 мм |
| Задна Следа | 1678 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 357 |
| Разположение | В средата, надлъжно |
| Работен Обем | 5463 см3 |
| Мощност | 670 к.с./8400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 623 н.м./6300 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 104.25 мм |
| Ход На Буталото | 80 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1561 кг. |
| Размер На Гуми | 275/30 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.