| От | 2017 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4784 мм |
| Широчина | 1897 мм |
| Височина | 1330 мм |
| Междуосие | 2811 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1591 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 257 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6162 см3 |
| Мощност | 650 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 868 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | VVT |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.3 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 10 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1789 кг. |
| Размер На Гуми | 245/40 ZR20; 275/35 ZR20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.